Princip masáže baňkami

Povrch našeho těla je odrazem funkce uvnitř těla uložených orgánů (srdce, jater, žlučníku, slinivky, žaludku, ledvin atd.). To se projevuje především na zádech. Každému orgánu odpovídá příslušná kožní a podkožní oblast. 


Základní princip masáže baňkami spočívá ve zvýšeném prokrvení kůže, podkoží a svalů nacházejících se pod masírovanou oblastí, čímž dochází ke zlepšení odtoku tkáňových metabolitů a škodlivin. Tkáň se tak účinně detoxikuje.


Současně se pod tlakem otevírají póry, které jsou zbavovány nečistot a které odvádějí přebytečný podkožní tuk a omlazují tím pokožku celého těla. 


Baňkami se stimulují především místa na těle, která odpovídají akupunkturním bodům jednotlivých drah meridiánů tak, jak jsou známy a používány v tradiční čínské medicíně. Jedná se o dráhy meridiánu plic, tlustého střeva, žaludku, sleziny, srdce, tenkého střeva, močového měchýře, ledvin, osrdečníku, dráhu tří ohřívačů, žlučníku, jater a dvou mimořádných drah – tzv. dráhy početí na přední straně těla a řídicí dráhy na zadní straně těla.

 

Cena za péči:

Baňkování 45 minut 700,- Kč

Baňkování + masáž 60 minut 850,- Kč

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2023