Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Be Angel šperky s duší

O mně : 

Jmenuji se Veronika Šejvlová, jsem maminka, manželka a především žena plná emocí, tužeb, snů. Jedním z mých opravdových snů je i moje značka šperků. 

Značku Be Angel jsem založila před pár lety opravdu pomocí andělů. Název své značky jsem zahlédla opravdu v jednom ze svých snů. Je to mé " dítě" , které hýčkám a miluji. Děkuji za to, že mohu pomocí svých šperků předávat energii, kterou chci vyslat do světa vám všem! 

 


 

Be Angel jsou šperky, které mají hlubokou symboliku a poselství.  Jsou jedinečné svou energií. Každý šperk je navržen s láskou a citlivostí, která ze šperků dýchá. Pro tuto značku, je důležitý osobní přístup a čas, který je každému zákazníkovi věnován při výběru.

Některé šperky jsou připraveny na základě tzv. barevné terapie (kdy každá barva může být velice nápomocná ve zdravotních potížích nebo psychickém rozpoložení) nebo obsahují vyrytý vzkaz či symbol, který je pro dotyčného velmi osobní.

 

 

Be Angel šperky jsou vyrobené z kvalitních materiálů jako je : satén, sklo, dřevo , přírodní polodrahokamy nebo výhradně Swarovski perly. Celý šperk je buď v pozlacení, v rhodiovaném stříbře Ag 925/1000 nebo ve zlatě.

 


Be Angel je pro celou rodinu. Od miminek až po babičky. 

 

 

https://www.facebook.com/beangelcz/ 

beangel@volny.cz 

 

 

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2019