Be Angel šperky s duší

O mně : 

Jmenuji se Veronika. Tvořím pro vás šperky pod svou značkou Be Angel. Jsem především žena plná emocí a snů. Věřím v zázraky. Ty se děly i při mých začátcích. Značka Be Angel mi opravdu přišla jedné noci do snu. Tehdy jsem ještě netušila proč.

Moje mateřství mi ukazovalo úplně jinou cestu. Přicházely nové emoce, pocity, touhy... a já pochopila, že je nejvyšší čas; po letech práce v kanceláři; začít tvořit rukama.
Pomalu jsem se učila rozpoznávat materiály a vše si doslova osahala. Vybrala jsem ty nejlepší, v které jsem věřila. Po několika měsících se zrodilo i moje originální andělské křídlo "Be Angel", které má ochrannou známku a je symbolem mé značky.

Otevřel se mi jiný svět... Pochopila jsem, že tohle je moje cesta, tudy chci jít... skrz své šperky předat poselství, které nosím v srdci...

 


 

Pracuji hodně empaticky, nejčastěji na míru. Naslouchám, a podle toho tvořím šperk. Je tam veliký kus vás. Jen čtu mezi řádky a pomáhám přijít na to, jaký je váš směr. Znám spousty vašich příběhů. Při tvorbě šperku pro mne mají význam také barvy (když je potřeba, vybírám odstín šperku pomocí tzv. barevné terapie) a také dám na (pro mne fascinující) kameny, které mají překrásné vlastnosti.

Možná to bude znít zvláštně, ale asi nejvíc dám na to, co skutečně u dané osoby vnímám a cítím já, proto potřebuji mít na tvorbu každého šperku individuální čas a prostor. Váš šperk je vlastně jako příběh, který tvoříme společně.

Děkuji vám za důvěru.

S láskou a pokorou,
Veronika
Be Angel

 

Be Angel jsou šperky, které mají hlubokou symboliku a své poselství. Jsou jedinečné svou energií. Každý šperk je navržen s láskou a je originálem.
Pro tuto značku, je důležitý osobní přístup a čas, který je každému zákazníkovi věnován. Společně tvoříme šperkem váš příběh.

Některé šperky jsou připraveny na zakázku podle osobnosti nebo obsahují vyrytý vzkaz či symbol, který je pro dotyčného osobní. Nechte se unášet na křídlech andělů...

 


Be Angel je pro celou rodinu. Od miminek až po babičky. 

 

 

https://www.facebook.com/beangelcz/ 

beangel@volny.cz 

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2022