4. SETKÁNÍ  BOHYNÍ

OPĚT PO ROCE SE USKUTEČNILO JIŽ 4. SETKÁNÍ BOHYNÍ. VELMI DĚKUJI VŠEM ZÚČASTNĚNÝM ZA KRÁSNOU A LÁSKYPLNOU PŘEDVÁNOČNÍ ATMOSFÉRU. TĚŠÍM SE NA VIDĚNOU S VÁMI V ROCE 2018.

 

                           

S PANÍ STÁŇOU TŮMOVOU JSME PRO VÁS LETOS OSLOVILY OPĚT ZAJÍMAVÉ  HOSTY  A NAŠE POZVÁNÍ DO STUDIA PŘIJALI :

PETRA BENDLOVÁ - Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem
To, jak o porodu myslíme, tak i rodíme! Proto učíme ženy o porodu myslet, jako o něčem naprosto posvátném, hlubokém, spirituálním. Způsob, jakým rodíme naše děti, má významný vliv na jejich vývoj a vstup do života. Miminka narozená v klidném, pohodovém a milujícím prostředí dostanou základní pocit bezpečí. Cítí se vítána a milována po celý život.  Učíme ženy, jak být sebevědomé (vědomé si své ceny), sebejisté (vědomé si své cesty, ) a jak být napojeny na Naší intuici, na Naše JÁ. 

 

 

HANA SCHIFFLEROVÁ - Mé lekce Pilates clinic se řadí do zdravotně funkčního cvičení a jsou založeny na nejnovějších poznatcích z oboru fyzioterapie a rehabilitace. Cvičit může každý bez ohledu na fyzickou zdatnost, věk nebo pohlaví. Správnému a efektivnímu používání svého těla každý den a po celý život dosáhneme odstraněním chybných pohybových návyků, prací s hlubokým stabilizačním systémem, který je zodpovědný za stabilitu páteře a efektivitu pohybu.

MARTINA JANDOVÁ - Jóga mozku, hathajóga, kundalini jóga, Ashtanga jóga, acrojóga, pránajáma, meditace. Pomohu vám získat rovnováhu a sounáležitost s okolním světem, jež člověk dospíváním ztrácí a společně se pokusíme o znovunalezení vlastního a jedinečného Já, které zapomnělo, odkud přišlo a co tu dělá a jehož kultivací lze dosáhnout dlouhodobého a stabilního pocitu štěstí v přítomném čase. Jóga ke mně přišla náhle v roce 2008 a začala vnášet do mého rušného života poklid a řád. Otevřela přede mnou novou cestu, která mě zbavila zacyklených iluzí, odkryla mi reálná východiska z neřešitelného, vyvedla mě z materiálních nátlaků dnešního světa a poodhalením existence duchovních energetických vazeb mě nasměrovala k mentálnímu osvobození.

MARIE BUCHTOVÁ - Kombinuji intuitivní automatickou kresbu s diagnostikou čakrového systému.  Kresba jasně ukáže případný deficit energie, kam je dobré zaměřit svou pozornost a eliminovat nemoc dříve, než se projeví v orgánech fyzického těla. Pomocí kresby odhaluji již vzniklé zdravotní obtíže a na úrovni energetické informace napomáhám procesu léčení obnovením harmonie v čakrovém systému. Dále používám tyto metody: kabalistický rozbor osobnosti – napomáhá k hlubokému sebepoznání výklad karet – tarot, andělské karty, čakrové karty, numerologie

JANA POZLOVSKÁ – lektorka všech kurzů zdravého vidění v Centru osobního rozvoje a zdravého životního stylu.
Pořádám 2 denní semináře VIDÍM BEZ BRÝLÍ a workshopy SKVĚLÝ ZRAK BEZ BRÝLÍ, pro děti 2.-5. třída máme pravidelné CVIČENÍ PRO ZDRAVÉ VIDĚNÍ BEZ BRÝLÍ. Zároveň plánujeme Velikonoční týdenní pobyt u bosenských pyramid zaměřený na zlepšování zraku. O to vše a mnohé další se s vámi podělím na listopadovém setkání Bohyní. 

HANA JÁNSKÁ -  Zabývám se iridologií, fytoterapií a pěstováním bylin. 
Vystudovala jsem Školu přírodní medicíny v Praze, která je zaměřená na čínskou medicínu, ale i na české byliny. 
Můžete mě najít v Lounech, kde provádím vyšetření pomocí iridologie, diagnostiky z jazyka a plosky nohy. Vyšetření je rychlé a bezbolestné. Důležitý je celostný pohled na lidské tělo, kde všechno souvisí se vším. Hlavní je najít pravou příčinu nemoci a neléčit jen příznaky. 

IRIDOLOGIE - DIAGNOSTIKA Z OČÍ - Iridologie neboli irisdiagnostika je diagnostická metoda, s jejíž pomocí se určuje zdravotní stav dané osoby z oční duhovky. Mnohé změny a poruchy v organismu se projevují určitými znaky a barvami v oční duhovce nebo na panence. A jak je to možné? Oko je propojeno optickým nervem s mozkem a ten tam nahrává informace o našem zdraví. Oční povrch není ve skutečnosti úplně hladký, ale jsou tam různé vyvýšeniny či prohlubně.…
DIAGNOSTIKA Z JAZYKA - Diagnostika z jazyka je vyšetřovací metoda, která se využívá v čínské medicíně. Proto můžeme z jazyka zjistit takové věci, jako je stav jinu a jangu nebo horkosti a chladu. Ale určitá místa na jazyku odpovídají také určitým orgánům v těle. Na špičce jazyku se odráží stav srdce, o kousek výš jsou plíce, po stranách játra a žlučník, ve středu je žaludek, slezina a u kořene jsou ledviny.…

LAĎKA SOUKUPOVÁ – si pro nás připravila krásné povídání o českých zvycích a tradicích

RADOVANA TENGLEROVÁ -  jsem zaregistrována jako distributor potravinových a léčivých produktů firmy JUST. Produkty mám dlouhodobě vyzkoušené a jsou z mé strany 100 % účinné . Ráda Vám odprezentuji nejlepší produkty, které jsou momentálně na trhu. Produkty i katalogy budu mít sebou k dispozici. Společně se mnou bude přítomna kolegyně z JUSTU, aby naše informace o prezentaci těch nejúčinnějších produktů byly 100% . Samozřejmě budeme mít pro každého dárek od firmy JUST a přítomní si budou moci provést objednávku.

BARBORA KOŘENÁŘOVÁ – Můj slogan „ BUĎ ŽENOU S HENNOU“ mluví za vše. Od dětství velmi ráda kreslím a tvořím. Sleduji trendy v líčení a péči o tělo. Tato má záliba mě dovedla až k malbě na tělo pomocí přírodní henny. Absolvovala jsem  kurz malování hennou pod odborným vedením. Těší mě spokojenost mých klientek, které se vrací A TĚŠÍM SE I NA VÁS A JSEM PŘIPRAVENA VYBRAT, DOPORUČIT A NAKRESLIT VÁM OBRÁZEK, KTERÝ VÁS POTĚŠÍ.

VERONIKA ŠEJVLOVÁ – a šperky zn. BE ANGEL – šperky s duší. Značku Be Angel jsem založila před pár lety opravdu pomocí andělů. Název své značky jsem zahlédla v jednom ze svých snů. Je to mé " dítě,“ které hýčkám a miluji. Děkuji za to, že mohu pomocí svých šperků předávat energii, kterou chci vyslat do světa vám všem! 

PETRA BENDOVÁ – obohatí vánoční atmosféru svými ručně vyráběnými svíčkami 

JANA ČERNÁ – představí své bytové dekorace a předměty, které potěší a lahodí oku.

PharmDr. GRETA ZDISLAVA ZITKOVÁ – již 20 let vyvíjí v rodinné firmě Damaris Tea s.r.o. výrobu bylinných čajů Zdislava a tyto produkty nám představí a můžeme si je na místě zakoupit.
Směsi jsou chráněné ochrannou známkou, všechny byliny kontrolovány na obsah účinných látek a čistotu, spolupracujeme s mnoha lékaři, velká část směsí má i klinicky ověřené účinky. Dnes vyrábíme 81 druhů bylinných čajů.

VODAVITA – SKLENĚNÉ FIOLY – manželé Havlovicovi - již třetím rokem, můžeme opět 
obdivovat nově rozšířený sortiment této firmy, která pomocí kamenů a krystalů předává informace do vody, které mají podpůrné léčivé výsledky.

HELENA SMRKOVSKÁ a spolek Klubko s nití pomáhá
zakoupením krásných háčkovaných hraček pomůžeme ttomuto spolku, který podporuje dětské domovy

IVANA SLAVÍČKOVÁ – nás seznámí s produkty značky RAMISSIO, tato značka se zrodila v roce 2012. Tvůrcem myšlenky je Vladimír Drozd, pro kterého se stala inspirací Asie.

 

S LÁSKOU VAŠE LENKA :-)
 

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2024