Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Klasická, relaxační a regenerační masáž

Pravidelnou klasickou masáží promasírováním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům, které způsobuje zanedbávání potřeb vlastního pohybového aparátu. Například lidé trpící bolestí hlavy, jejichž příčinou strádání nemusí být neurologický problém, ale ztuhlá šíje či zablokovaná páteř. Přitom stačí jen trocha pravidelné péče a bolestí se lze dlouhodobě zbavit.

 

 

Masáž osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnost během dne. Při klasické masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli.

 

Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem. Jeden z jejích hlavních účinků  je uvolnění napjatého svalstva. Působení klasické masáže na podkožní vazivo zároveň urychluje metabolismus, takže je "spáleno" až o desítky procent více tuku, než v klidovém stavu bez masáže. 

 

Využíváním různých typů tření a hnětení svalů se zvýší prokrvení a podpora regenerace celého těla. Odstraňuje únavu a bolesti, psychické i fyzické vyčerpání, zlepšuje krevní oběh, urychluje látkovou výměnu, regeneruje organismus po fyzické námaze, zlepšuje celkový vzhled člověka, zpomaluje vznik vrásek, navrací kůži elasticitu, udržuje člověka v dobré tělesné i psychické kondici.
 
 


Klasická masáž šíje                                                                           15 min          250 Kč    
Klasická masáž dolních končetin                                                    50 min         400 Kč    
Klasická masáž záda, šíje nebo horní končetiny                          60 min          500 Kč    
Klasická masáž záda, šíje nebo dolní končetiny                           60 min         500 Kč    
Klasická masáž záda, šíje a dolní končetiny                                  90 min         750 Kč    
Klasická masáž celková                                                                  120 min      1.000 Kč    

 

Chci se objednat

 

Mám zájem o dárkový poukaz

 

 

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2020